İstanbul Motorlu Kurye İle Tüm İşlerinizde Tasarruf Sağlayın

İstanbul Moto Kurye Olarak Bizde Enflasyonla Mücadele Kampanyasına Katılıyoruz

Değerli kardeşlerimiz devletin ve halkımızın dar boğazdan geçtiği , bilindiği üzere günümüz şu günlerde yani yıl 2018 sonlarına yaklaştık. Ülkemiz çok üzgünüz ki zor zamanlardan geçmektedir. Gerek iç gerekse dış etkenlerden dolayı ülke ekonomimiz normal yolundan çıkmış ve döviz ve altın çıkmış, borsa düşmüştür. Bu yüzden ilk başta benzin, mazot yani petrol ürünleri olmak üzere bir çok ürüne iğneden ipliğe zam gelmiştir. En başta elektirik, doğalgaz, su yüzde yüze yakın zamlanmış bulunmaktadır. Üstüne üstelik bizim açımızdan tüm motosikletlere ve yedek parçalarına yüzde yüze yakın zam gelmiştir. Bundan kaynaklanan iş düşüşleri nedeni ile ülke sallanmaya başlamıştır.

İşte bu durumlardan dolayı ve burada yazamadığımız bir çok olaydan ötürü, devlet tarafından enflasyon ile mücadele kampanyaları başlatılmış ve bir çok firma bu kampanyaya katılma kararı almıştır. Bir çok büyük firma yüzde ona yakın indirme gitmiştir. Fakat anlayamadığımız olay ise zaten yüksek miktarda çıkmış fiyatları yüzde on indirseniz ne olacak indirmeseniz ne olacak. Zaten yukarıda olan fiyatları biraz daha yukarı çekip yüzde on indirim yapmak resmen insanları salak yerine koymak anlamına gelmektedir. Yani anlatmak istediğim şey şudur ki büyük firmaların indirim mindirim yaptığı yok. Hepsi kandırmaca.

Kargo Ve Tüm Gönderilerde Tasarruf Sağlamak İçin Mutlaka Bizden Fiyat Alınız

İşte bizler en az üç senedir aynı fiyatlar ile kurye taşımaktayız. Bizler benzin iki katına çıktığı halde aynı düzende devam ediyoruz. Bizler motor fiyatları iki katına çıktığı halde, yedek parçalarımız, yağımız, işçiliğimiz iki katı çıkmasına rağmen aynı fiyatlar üzerinden hizmet vermeye devam ediyoruz. İşte gerçek kampanya bizim yaptığımızdır. Gene gerçeği ve doğruyu halk içinden insanlar geliri düşük insanlar ve küçük esnaflar yapmaktadır. Ensesi kalınlara hiç bir şey olmamakta ve indirim yapmayıp halkı kandırdıklarını aşikar apaçık ortada gözükmektedir. Bizler buna çok üzülüyoruz.

Sizden ricamız bizde bu kampanya içinde orjinal olarak yer alıyoruz. Bunu asıl bizler yapıyoruz. Bunların farkına varmanızı istiyoruz. İnanmasanız bizim üç dört sene önceki fiyat listelerimize bakarsanız anlayacaksınız zaten. Bir yere bir şey yollamak istediğiniz zaman muhakkak bizi işi vermeseniz de bir arayın ve bizden fiyat bilgisi ve teslimat zamanı bilgisi almayı unutmayın. Çünkü bizler söz verdiğimiz gibi zamanında paketinizi yetiştiriyoruz. Artık bu açıdan düşünün ve bizi biraz anlamaya çalışın. Söz verdiğimiz zaman bizde yan yatma, çamura batma yok. Neyse bizde odur.

İstanbul Moto Kurye Her Zaman Dar Günlerde Elini Taşın Altına Sokmayı Bilmiştir Ve Bilecektir

Firma olarak ülkenin,devletin, milletin ve halkın dar boğazdan geçtiği şu zamanlarda bizde ekonomik olarak elimizi taşın altına koyuyoruz. Her zaman elimizden geldiği sürece zenginin güçlünün değilde halkımızın yanında olmaya söz verdik. Sözümüzde durarak bir çok maddi şeyleri kaçırsak ta onurumuzu ve şerefimizi asla kaçırmadık ve İnşallah kaçırmayacağız. Bizler kendi sektör içinde elimizden geldiği kadar sizlere destek olmaya çalışacağız. Eskiden olduğu gibi, her başımız dara düştüğünde olduğu gibi bu aşamada da biz elimizden geleni yapamaya devam edeceğiz.

Bütün elemanlarımız severek ve isteyerek bu hizmeti yerine getirmekten mutluluk duymaktadır. Çünkü bizde onların içinde olan onlardan olan bir grup insanlarız. Bu zor zamanlarda bir birlerimize yardım etmek, birlik olmak ve kenetlenmek bizi dost ve düşmana karşı başı dik ve sapasağlam ayakta olduğumuzu göstermektir. Ne olursa olsun hiç bir güç ve kuvvet bu yoldan bizi alıkoyamaz. İçte ve dışta olan mihraklar da asla unutmasın ki bizi halkımızdan asla kimse koparamaz ve bölemez. Bütün zorluğuna rağmen ayakta durmayı Allah hepimize nasip eylesin İnşallah.