Kağıthane ilçesi ilerleme bakımından neden diğer ilçelerden daha az gelişim göstermektedir

Son yıllarda büyük bir değişim gösteren İstanbul içinde geri kalmışlığın nedenleri acaba ne olabilir ?

Aslında bakıldığı zaman çevresindeki gelişim gösteren yerlerin tam ortasında bulunmasına rağmen hiç bir şekilde büyümeyen bir yer. Bizler de burada yaşamamıza rağmen artık bunalım içinde yaşamaktayız. Bir çok ilçe içinde en geride kalan birinci yani sondan birinci. Burada yapmamız gereken tek şey belediye ile ilgili çalışmaların değişmesidir. Bu yerel seçimlerde bunun bize imkanını verecektir.

Sanayi Mahallesi’de bu ilçededir. Fakat asında burası Büyük dere Caddesi üzerinde olduğu için, yani buradan başladığından dolayı Levent tarafına biraz daha yakındır. Daha önceden bilinen adıyla 4. Levent olarak geçen yer zaten caddenin diğer tarafı olarak biliniyor. Ancak bildiğiniz üzere caddenin karşı tarafı Beşiktaş ilçesine, bu tarafı ise Kağıthane ilçesine bağlıdır. İşte biraz karışık olsa da burası  böyle maalesef.

Biz anlayış, prensip ve amaç olarak ne olursa olsun yaşadığımız yerde gene de örnek olup gelişim için 7/24 Hizmet Vermektedir.

Bizler yaşadığımız bu topraklarda ve alan içinde gene vefa duygumuzu geride bırakmadan buraya daha fazla özen göstererek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ne olursa olsun insan yaşadığı yer kötü ve aşağıda da olsa biraz daha ilgi duyar ve içinden daha iyi olmasını diler. Bundan dolayı elimizden geldiği kadar daha fazla gayret gösterip daha fazla iş yapmak için burası bizim için öncelik sıralamasında ilk başlardadır.

Yaşadığımız bu alan  özellikle Eski Büyük dere Caddesi üzerinden başlayarak, daha ileriye doğru Seyran tepe tarafına ilerleyen yol ve güzergah üstünde bulunur. Ayrıca ve gene sanayi metrosu ilerleyip daha önceki Emniyet evleri girişine kadar yan yol üzerinde bir çok büyük firmalar vardır. Birde  hastahaneler, bankalar ve şirketler bulunmaktadır. Özellikle bu çevrede olan firmalara hizmet veriyoruz.

Bizler işletme olarak ilk önce dikkat edeceğimiz konu güvenilir olmak, daha sonra ise sağlam ve sağlıklı şirket olmaktır.

Artık bundan böyle merkez içinde olmak üzere buranın tüm mahallelerinde güzel bir şekilde ve uygun olarak hizmete başladık. Allah bizi ilk önce kendine karşı daha sonrada müşterilere, çevremize ve tüm insanlara karşı utandırmasın İnşallah. Bu yolda güçlü bir etki oluşturmak adına inanın çok sağlam çalışıyoruz. Bölgemizde bulunan tüm firmaları firmamıza bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

Sağlayacağımız etkin çözümlerle işlerinizde zaman zaman indirim fiyat anlayışlarımız ve kampanyalarımızla karşınıza çıkacağız. Bazı bölge ve semtlerde daha fazla eleman tahsis edip nerede eksiklik varsa oradaki açığımızı gidermeye çalışacağız. Aldığımız emanetleri zamanında teslim aldıktan sonra elimizden geldiği sürece zamanı gelmeden adresine teslim etmeye çalışacağız. Kimseyi kırmadan üzmeden.