İstanbul Moto Kurye Tüm Kurye İşlerinizde Sizlere Zaman Kazandırır

İSTANBUL MOTO KURYE ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI SİZLERE PİYASANIN TÜM İŞLERİ HAKKINDA YARDIMCI OLABİLİR

Şimdi bu ne demek diye soranlar olursa bu yazımızı okuyanlar arasında. Şu demek piyasa içinde binlerce dalda hatta daha fazla çeşitte sektörler vardır. Bu sektör içinde hangi dal olursa olsun, hangi çeşit firma olursa olsun bu firmaların kurye ihtiyacı doğduğu zaman bizler hizmete hazır durumda beklemekteyiz. Çünkü tüm sektörlere hitap eden bir sistemdir bu içinde bulunduğumuz çalışma. Yani tüm sektörlere aynı anda hizmet eden ve tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu tek çalışma alanı biziz.

Bizler olmadan yüzde doksan dokuz tüm piyasadaki firmaların işleri çok yavaş işleyecek ve hatta bozulmaya yüz tutacaktır. Bizler bunları ayakta tutan yapı taşlarıyız.Günümüzde bir çok şey haksız olmasına rağmen insanlar normal gibi görmeye başlamış. Fakat aynı şeyler başkasının tarafında olaydı kesinlikle karşı çıkardı. Türkiye tarihinin en kara günlerini en kötü günlerini yaşıyoruz fakat malesef güzel konuşanlar sayesinde büyün karaların hepsinin üstü örtülmüş ak olarak görülmeye başlanmış.

GİT GİDE BÜYÜYEN BU ALAN İÇİNDE AYAKTA KALMANIN TEK ŞARTI ANCAK ÇAĞA AYAK UYDURMAK VE TEKNOLOJİ İLE BİRLİKTE DURMADAN YENİLENMEKTİR.

Gelişen teknoloji hayatımıza bir çok kolaylıklar katarken bir çok zararları da yanında getirmeyi başarmıştır. Önceden bütün işleri bir güne sığmayacak kadar yoğun olan insanlarımız şimdi hayatı boşa yaşamaya devam ediyorlar. Günümüz çağımızın en korkulu rüyası robotlaşma artık bizleri de esir etmeye başlamıştır. İnsanlar ellerinde yeni nesil telefonlarla artık hiç bir şeyleri gözleri görmez olmuş. Yolda yürürken bile ellerinde telefon kulaklarında ise kulaklık çevreden habersiz yaşamaya devam ediyorlar.

Son çıkan tablet ve android telefonlar yüzünden insanlık ve özellikle Türkiye başka bir mecraya doğru kaymaya başlamıştır. Eline telefon alan saatlerce bu telefonlarla oynayıp tüm hayatları artık telefonlar olmuş. Teknoloji insan hayatını değiştirmiş ve olanlar yalnızlaşmış insanlarımıza olmuştur. Bizler bu tür durumlara karşı olduğumuzu belirtmek isteriz. Yolda bile kaç defa bize denk gelmiştir. Kaç defa yolda karşıdan karşıya geçerken bizlere vuran veya trafik tabelalarına çarpan yayalar.

HAYATIN ANLAMI ANCAK BİREYSEL OLARAK TOPLUMLA BERABER OLMAK, AİLESEL YAPI VE AKRABALIK İLE KOMŞULUK İLİŞKİLERİDİR. BİZLER ANCAK AİLEMİZ İLE MUTLU OLABİLİRİZ.

İstanbul içinde  olarak bizler her türlü teknolojinin yanında olarak tüm yeni çıkan insanlığın yararına olan tüm yenilikleri destekliyoruz. Bunun yanında insanları esir eden bütün alet ve edavatlara ve yeni çıkan tüm bu unsurlara da karşı veya zamanında ve yerinde kullanılması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü zaman insan hayatı için çok önemli faktörlerden biridir.

Asla geri gelmeyecek şeylerin başında gelen durumlardandır. Bizler çalışma yaptığımız zaman daha kaliteli bir anlayış için çağa ayak uyduruyor ve teknolojinin yararlı yönlerini sistemimize uygulamaktan asla kaçmıyoruz. Bu yüzden başarıyı yakalama da fazla zorluk çekmiyoruz. Ama asıl başarı aile mutluluğudur.Tüm bu şartlar altında malesef firmalar hele bizim piyasanın firmaları çok zor şartlar altında çalışıyorlar.

HAYATIMIZDA, YAŞADIĞIMIZ ŞU İLKE İÇİNDE BİZ DAHİL TÜM İNSANLAR KAZANÇLARININ ÇOĞUNU VERGİ OLARAK DEVLETE GERİ ÖDEMEK ZORUNDA KALIYOR. ÖDEMESE DE ZATEN ALDIĞIMIZ HER ŞEYİN YARISINDAN FAZLASI VERGİ

Evet aldığımız, kullandığımız her şeyin ürünün içinde zaten vergi var. Yani kullandığımız bütün eşyaları alırken içinde en az yarısı zaten vergi. Her taraf haksızlık olduğu halde kimse sesini çıkaramıyor. Kazandığımız paranın yüzde atmışı zaten vergiye gidiyor. Adamlar bize kalan yüzde kırkın peşinde. Bu yüzde kırk ta zaten harcandığı zaman yarısı vergiye gidiyor geriye ne kaldı.

Ayrıca yeme, içme, gıda, kıyafet, gezme, bilet, yol aklınıza gelen her şeyin içinde vergi olduğu halde birde mecburi kullanılan, akaryakıt, doğalgaz, elektirik, su, telefon gibi her ay ödediğimiz çoğu ürünlerin içinde hem vergi hemde özel şirketin payları ve karları da üzerine konunca en az iki katından fazla fatura her kese gelmektedir. Artık bizler ne yapalım nerede yaşayalım.