Hakkımızda

İstanbul Moto Kurye Hakkında

Yaklaşık olarak bu sektörün işe başladığı tarihten itibaren bu işin içinde olan arkadaşlardan biriyiz. 1992 yılından itibaren bu çalışma düzeni içinde değişik isim altında varlık gösterdik. İlk kurye elemanları arasında yer aldık. Çalışanlarımız ve yönetim kurulu içinde bu yıllardan itibaren bizim yanımızda olan eski elemanlar iş arkadaşlarımız olarak devam etmektedir. O yıllardan bu zamana kadar başarılı çalışmalar ve çok güzel projeler içinde olduk. Bir çok açıdan kendimizi yenileme çabasını hiç bırakmadık. Bir çok alanda değişiklik göstererek bu piyasanın yenilikçi firmalarından biri olduk. Bir çok hizmeti ilk olarak bizler başlattık. Başlattığımız hizmetleri daha sonra başka firmalarda yapmaya başladı. Fakat tabi bizim gibi yapmayı beceremediler. Ancak bizler verdiğimiz hizmetin kalitesinden hiç bir nebze olsun ödün vermedik ve bu zamana kadar geldik.

Bir Çok Alanda Yenilikçi Ve Lider Firma Olduk

Başlattığımız en önemli hizmet ise ilaç taşıma olarak evlerde dışarı çıkamayan insanlarımıza eve teslim şeklinde çalışma gösterdik. Gösterdiğimiz bu hizmet karşılığında bir çok güzel değerlendirmeler aldık, dualar aldık. Bu işi eczanelerden alıp kurye hizmeti karşılığında teslim etme olarak tanımlanmıştır. Özellikle gece saatlerinde zor durumda olan insanımızın her zaman yanında olduk. Onlara aradıkları her hangi bir ilacı bulma konusunda da yardımcı olduk. Birde medikal ve sağlıkla ilgili diğer aradıkları ürünleri gene uygun bir şekilde temin ettik ve adreslerine kadar getirdik. Ayrıca kozmetik ile ilgili yerli ve yabancı ürünleri araştırdık ve gene teslim ettik. Bu konuda bir çok ürü,nü temin ettik.

Çalışma Arkadaşlarımız Ve Taşıtlarımız İle İlgili Bilgiler

Yaklaşık otuz yıla yakın bir zamandır bu sektör içinde var olan ender kurumlardan biriyiz. Bizimle beraber yola çıkan açılan ve bizim gibi hatta bizden daha güçlü firmaların yolda döküldüklerini, kapandıklarını gördük. Bizden sonra açılan yüzlerce firmanın gene aynı şekilde bu günleri göremediklerine şahit olduk. O dönemlerde önüne gelen firmasından ayrılıp kendi şirketini kurma hevesinden dolayı başaramadılar. Fakat biz bu uzun soluklu zaman dilimi içinde Allah’a çok şükür ki bu günleri gördük.

Şuanda elliye  dayanan kurye elemanımız hali hazırda çalışır durumdadır. Beş adet telefon sorumlu santrale bakmakla görevli elemanımız mevcuttur. Operasyonda dört adet elemanımız kurye arkadaşlara gelen işleri son model bilgisayarlarımızda iş programı ile tüm elemanların yerlerini anımda görme özelliği takip sistemi ile en mantıklı elemana en yakın işi vermektedirler. Normal olarak yay çalışan eleman sayımız beş adettir. İki adet muhasebecimiz ve malzemecimiz bulunmaktadır. Ayrıca dört adet araçlı şoför elemanımız da büyük ve hacimli işlerinizi araçlarımızla yerine teslim etmektedir. Yönetim kurulu olarak yedi üyeden ve bir genel başkan birde ceo dan oluşmaktadır.