Hakkımızda

İstanbul Moto Kurye Hakkında Vizyonumuz Ve Misyonumuz Olarak

Yaklaşık olarak bu sektörün işe başladığı tarihten itibaren bu işin içinde olan arkadaşlardan biriyiz. 1992 ile yılından itibaren bu çalışma düzeni içinde değişik isim altında varlık gösterdik. İlk kurye elemanları arasında yer aldık. Çalışanlarımız ve yönetim kurulu içinde bu yıllardan itibaren bizim yanımızda olan eski elemanlar iş arkadaşlarımız olarak devam etmektedir. Bu açıdan son derece akılcı bir çözümler sunuyoruz.

O yıllardan bu zamana kadar başarılı çalışmalar ve çok güzel projeler içinde olduk. Bir çok açıdan kendimizi yenileme çabasını hiç bırakmadık. Bir çok alanda değişiklik göstererek bu piyasanın yenilikçi firmalarından biri olduk. Bir çok hizmeti ilk olarak bizler başlattık. Başlattığımız hizmetleri daha sonra başka firmalarda yapmaya başladı. Fakat tabi bizim gibi yapmayı beceremediler. 

Bir Çok Alanda Diğer Firmalara Örnek Yenilikçi Ve Lider Bir Firma Olduk

Başlattığımız en önemli hizmet ise ilaç taşıma olarak evlerde dışarı çıkamayan insanlarımıza eve teslim olan şeklinde çalışma gösterdik. Gösterdiğimiz bu hizmet karşılığında bir çok güzel değerlendirmeler aldık, dualar aldık. Bu işi eczanelerden alıp kurye hizmeti karşılığında teslim etme olarak tanımlanmıştır. Özellikle gece saatlerinde zor durumda olan insanımızın her zaman yanında olduk.

Onlara aradıkları her hangi bir ilacı bulma konusunda da yardımcı olduk. Birde medikal ve sağlıkla ilgili diğer aradıkları ürünleri gene uygun bir şekilde temin ettik ve adreslerine kadar getirdik. Ayrıca kozmetik ile ilgili yerli ve yabancı ürünleri araştırdık ve gene teslim ettik. Bu konuda bir çok ürü,nü temin ettik. Fakat biz bu uzun soluklu zaman dilimi içinde Allah’a çok şükür ki bu günleri gördük.

Çalışma Arkadaşlarımız Ve Taşıtlarımız İle İlgili Yöntemlerimiz Ve Kullanım

Yaklaşık otuz yıla yakın bir zamandır bu sektör içinde var olan ender kurumlardan biriyiz. Bizimle beraber yola çıkan açılan ve bizim gibi hatta bizden daha güçlü firmaların yolda döküldüklerini, kapandıklarını gördük. Bizden sonra açılan yüzlerce firmanın gene aynı şekilde bu günleri göremediklerine şahit olduk. O dönemde önüne gelen firmasından ayrılıp kendi şirketini kurma hevesinden dolayı başaramadılar.